Oostendorp Keyboard Forum
Oostendorp Keyboard Forum
Startpagina | Profiel | Registreer | Recente onderwerpen | Gebruikers | Zoeken | FAQ
 Alle forums
 Oostendorp Yamaha Tyros Forum
 Tyros 2 gerelateerde onderwerpen
 wav bestanden

Nota: U moet geregistreerd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Om te registreren, klik hier. Registratie is GRATIS!

Schermgrootte:
Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Wijze:
Opmaak: VetCursiefOnderstreeptDoorgestreept Links uitlijnenGecentreerdRechts uitlijnen Horizontale lijn Voeg link toeVoeg e-maillink toeVoeg afbeelding toe Voeg code toeVoeg citaat toeVoeg lijst toe
   
Bericht:

* HTML is UIT
* Forumcode is AAN
Emoticons
Lach [:)] Grote lach [:D] Cool/koel [8D] Bloos [:I]
Tong [:p] Duivels/gemeen [}:)] Knipoog [;)] Clown [:o)]
Blauw oog [B)] Achtbal [8] Frons [:(] Verlegen [8)]
Geschokt [:0] Kwaad [:(!] Dood [xx(] Moe [|)]
Kusjes [:X] Goedkeuren [^] Afkeuren [V] Vraag [?]

 
Vink aan om een abonnement te nemen op dit forum.
   

O N D E R W E R P      B E K IJ K E N
keyboard Geplaatst - 20/02/2006 : 12:27:45
hallo iedereen ,heeft er iemand voor mij een goed programma om mp3 bestanden naar wav te zetten en ok audio bestanden naar wav te zetten .

alvast bedankt iedereen,

kitty
6     L A A T S T E      R E A C T I E S    (Nieuwste eerst)
vision4life Geplaatst - 19/12/2006 : 23:48:38
Inderdaad ben ik weer verder in de kennismaking van mijn Tyros-2. Op mijn website (http://vision-4-life.nl) heb ik op de pagina "Interesses" een lijstje eigengemaakte mp3's die ik met mijn vorige keyboard, een KN7000, gemaakt heb en daaronder in horizontale opsomming de mp3's die ik realtrime met mijn Tyros-2 gemaakt heb. Nu nog eens verder stoeien, met step mode chord recording, editing van tracks. En nog zoveel meer te leren van dit fantastische machien.

Hartelijke groeten, Fred
theplayer Geplaatst - 16/10/2006 : 21:25:42
quote:
Originally posted by vision4life
Als kersverse Tyros-2 gebruiker zit ik met name te stoeien om een audio opname van harddisk te kopieren als WAV op een USB stick. Gewoon copy/paste zoals bij de MIDI bestanden (songs) werkt niet bij mij. Dus doe ik iets verkeerd, neem ik aan. Wie helpt me??

Hallo Fred,

Kijk eens op mijn site:
http://home.hccnet.nl/f.lijflander/tyros2/t2-tips/indext2tips.html
Klik dan rechts op 'Wave's maken'.
Daar vind je vast wat je zoekt.
Groetjes,

Frans

Kennis van je instrument geeft meer zelfvertrouwen!
http://home.hccnet.nl/f.lijflander
admin Geplaatst - 16/10/2006 : 20:09:44
Hallo Kitty,

Veel onderwerpen zijn reeds een keer besproken. Voordat u een vraag stelt, kunt u eerst eens kijken in de database van het forum. U klikt dan rechts bovenin op 'zoeken' en vervolgens typt u een trefwoord in. Als u dan op enter op uw (computer)toetsenbord drukt, dan komen alle besproken onderwerpen tevoorschijn waar het trefwoord in voorkomt. Typ als voorbeeld maar eens het woord 'MP3' in nadat u op 'zoeken' heeft geklikt. Er komen dan verschillende onderwerpen tevoorschijn waar hetzelfde onderwerp in besproken is. Het voordeel van deze methode is dat u weer snel aan de slag kunt als het antwoord al ergens tussen staat én forumleden hoeven dan niet twee keer hetzelfde antwoord te geven. Staat het antwoord er niet bij, dan bent u natuurlijk vrij om uw vraag stellen. Ik hoop dat het duidelijk is. Succes!

MVG, Henk Oostendorp
keyboard Geplaatst - 16/10/2006 : 14:32:06
iedereen bedankt om mij te helpen toffe site !!!!!! groeten kitty
vision4life Geplaatst - 16/10/2006 : 12:23:53
Hier is een link naar een tool die ik bij mijn vorige keyboard, de KN7000, ook al gebruikte en een gratis, maar super audio bewerkingsprogramma is:

http://audacity.sourceforge.net/index.php?lang=nl

Als kersverse Tyros-2 gebruiker zit ik met name te stoeien om een audio opname van harddisk te kopieren als WAV op een USB stick. Gewoon copy/paste zoals bij de MIDI bestanden (songs) werkt niet bij mij. Dus doe ik iets verkeerd, neem ik aan. Wie helpt me??

groetjes, Fred

Hartelijke groeten, Fred
Erwin B Geplaatst - 20/02/2006 : 13:00:56
Hoi Kitty,

Hier een link van een perfect en simpel programma.

http://www.freedownloads.nl/dbpoweramp.htm

Groente

Erwin B

Oostendorp Keyboard Forum © 2005-2024 Oostendorp Muziek B.V. Ga naar begin van deze pagina
 Image Forums 2001 Snitz Forums 2000