O N D E R W E R P B E K IJ K E N |
F.van Holten |
Geplaatst - 27/09/2010 : 20:26:33 Hallo
Met welk program kan ik VCE/SWV voice's omzetten naar UVN ??
Grt. Frans T3-xxl |
4 L A A T S T E R E A C T I E S (Nieuwste eerst) |
F.van Holten |
Geplaatst - 28/09/2010 : 17:05:47 Frans Het is allemaal gelukt, ik heb ze moeten onderverdelen in 8 verschillende folders vanwege het aantal, maar alles werkt.
Grt. Frans T3-xxl |
theplayer |
Geplaatst - 28/09/2010 : 16:12:21 Hoi Frans,
Ja, ze zijn ook te gebruiken vanuit een registration. Hij laat dan we orginele voicenaam zien, maer geeft wel het goede geluid. Groetjes,

Kennis van je instrument geeft meer zelfvertrouwen! Ga naar mijn Tyrossite |
F.van Holten |
Geplaatst - 28/09/2010 : 12:47:52 Frans Bedankt maart weer voor deze duidelijke uitleg. Ik kan ze gebruiken als uservoice's, en heb ze dus vastegezet op de HD, Ik weet alleen niet of ze in een regristratie ook van daaruit worden opgeroepen, maar dat zal ik ondervinden.
Grt. Frans T3-xxl |
theplayer |
Geplaatst - 27/09/2010 : 20:48:42 Hallo Frans.
Kort geantwoord: Met geen een programma. VCE zijn standaard voices en SWV zijn de Sweet voices. Je kunt ze wel bewerken, maar dan worden het uservoices. Dat zijn eigenlijk de normale interne voice met een bepaalde setting voor de parameters. Ze hebben dus géén eigen sample. Een UVN is een voice met een geheel eigen sample. Je kunt dat ook zien aan de omvang van het bestand. Groetjes,

Kennis van je instrument geeft meer zelfvertrouwen! Ga naar mijn Tyrossite |