Oostendorp Keyboard Forum
Oostendorp Keyboard Forum
Startpagina | Profiel | Registreer | Recente onderwerpen | Gebruikers | Zoeken | FAQ
 Alle forums
 Oostendorp Korg Pa- en Kronos Forum
 Kronos gerelateerde onderwerpen
 Video uitleg 02: KARMA Clusters voor gevorderden

Nota: U moet geregistreerd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Om te registreren, klik hier. Registratie is GRATIS!

Schermgrootte:
Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Wijze:
Opmaak: VetCursiefOnderstreeptDoorgestreept Links uitlijnenGecentreerdRechts uitlijnen Horizontale lijn Voeg link toeVoeg e-maillink toeVoeg afbeelding toe Voeg code toeVoeg citaat toeVoeg lijst toe
   
Bericht:

* HTML is UIT
* Forumcode is AAN
Emoticons
Lach [:)] Grote lach [:D] Cool/koel [8D] Bloos [:I]
Tong [:p] Duivels/gemeen [}:)] Knipoog [;)] Clown [:o)]
Blauw oog [B)] Achtbal [8] Frons [:(] Verlegen [8)]
Geschokt [:0] Kwaad [:(!] Dood [xx(] Moe [|)]
Kusjes [:X] Goedkeuren [^] Afkeuren [V] Vraag [?]

 
Vink aan om een abonnement te nemen op dit forum.
   

O N D E R W E R P      B E K IJ K E N
QuiRobinez Geplaatst - 19/04/2012 : 16:41:02
Deze tutorial is het vervolg op de video uitleg 01: hoe werkt de KARMA arpeggiator.

Als je de basis uit de eerste video eenmaal goed onder de knie hebt kun je je verder verdiepen in de KARMA engine. Deze bevat namelijk heel veel parameters die je allemaal in relatie met elkaar kunt programmeren om zo nog beter die styles te maken die je in je hoofd hebt. Als je de video de eerste keer niet snapt is dat geen reden om je zorgen te maken, de dingen die hier aan bod komen zijn voor gevorderde gebruikers. Eventueel kun je verder gaan met video uitleg 03 die weer voor beginners is.

In deze tweede KARMA tutorial wordt ingegaan op het maken van polyphonische Arpeggiators via het gebruik van Clusters. Dit zijn 2 moeilijke woorden die KARMA gebruikt maar eigenlijk wil het zeggen dat er groepen van noten in de arpeggiator patroon voorkomen. Oftewel je kunt afwisselen tussen enkelvoudige noten en meerdere noten tegelijk. Daarnaast wordt in de video uitgelegd hoe je bijvoorbeeld het tempo (8en of 16en) van de arpeggiator kan veranderen door een knop daaraan toe te kennen.

De video uitleg kun je hier vinden:
http://www.youtube.com/watch?v=PSXNL8-ZHFU

Oostendorp Keyboard Forum © 2005-2024 Oostendorp Muziek B.V. Ga naar begin van deze pagina
 Image Forums 2001 Snitz Forums 2000