Aangezien het keyboard spelen lichamelijk voor mij steeds moeilijker wordt heb ik me verdiept in karaoke. Zijn er forumleden die ervaring hebben met VH apparaten en weten of dat wat ik wil mogelijk is? Ik heb de instrumentale gedeeltes al opgenomen en als wav gesaved op mijn laptop. Het apparaat moet dus de juiste harmonies halen uit die wav's, zodat ik zonder keyboard kan werken / zingen. Ik zou graag weten welke apparaten dit goed kunnen. Wie helpt mij verder???
Maak je niet ongerust als de muziek uit je tenen komt.... als het je neus uit komt is het véél erger!
De TC Helicon Voice Live Play kan jouw wens vervullen. Je kunt o.a. de WAV afspelen via de AUX in en hij herkent automatisch de juiste akkoorden zonder MIDI.
Bedankt Roel voor de reactie. Na jouw antwoord ben ik weer gaan zoeken op internet, maar ik heb via chatGPT gelezen dat werken met volledige soundtracks alleen niet gaat werken. het apparaat heeft duidelijke, schone akkoorden nodig, een audio-interface is nodig, byvoorbeeld Scarlett 2i2, zodat je een aparte track met gitaar of piano mee kan sturen. Ik weet alleen niet hoe ik dit op mijn laptop moet regelen om twee tracks synchroon uit te sturen, Weet jij dat?
Maak je niet ongerust als de muziek uit je tenen komt.... als het je neus uit komt is het véél erger!
Dit apparaat werkt prima met een volledige audiotrack (bijv. orkestband of een spelend keyboard) chatGPT heeft het niet bij het juiste eind. Ik heb de VoiceLive Play zelf aangeschaft omdat zijn broertje (met MIDI aansturing) regelmatig vastliep.