Oostendorp Keyboard Forum
Oostendorp Keyboard Forum
Startpagina | Profiel | Registreer | Recente onderwerpen | Gebruikers | Zoeken | FAQ
Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Wachtwoord opslaan
Wachtwoord vergeten?

 Alle forums
 Oostendorp Yamaha Tyros Forum
 Tyros 2 gerelateerde onderwerpen
 Registers en pedalen
 Nieuw onderwerp  Reageer op onderwerp
 Printversie
Auteur Vorig onderwerp Onderwerp Volgend onderwerp  

psioneer
New Member

27 berichten

Geplaatst - 24/04/2008 :  10:29:02  Toon profiel  Klik om psioneers MSN Messengeradres te zien  Reageer met citaat
Ik ben sinds een half jaartje in het bezit van een T2 en heb er sinds 2 weken een MFC10 bij. Fantastische combinatie.
In het verleden heb ik een tijdje zitten worstelen met de pedaal settings met betrekking tot de Reg- en Reg+ mogelijkheden. Deze kun je op de T2 op 2 plaatsen in stellen: via de pedaal settings of via de register settings. Via pedaal settings zal het niet werken zolang je in de register settings de pedalen hebt toegewezen. Maar om de één of andere reden werkt dat niet altijd of niet altijd even lekker.
Nu ik de MFC10 heb wil ik twee knoppen toewijzen aan Reg- en Reg+. Het instellen is een kleine kunst echter werkt het niet. Ook niet wanneer ik in de pedaal settngs en de register settings de pedalen helemaal niet toewijs aan Reg- of Reg+.

Wat doe ik fout? Of is het een bug in de T2?

Voor de duidelijkheid; voorheen gebruikte ik twee conventionele voetpedaaltjes. Omdat ik twee te weinig vind heb ik de MFC10 gekocht.

Groeten,

Psioneer
  Vorig onderwerp Onderwerp Volgend onderwerp  
 Nieuw onderwerp  Reageer op onderwerp
 Printversie
Ga naar:
Oostendorp Keyboard Forum © 2005-2024 Oostendorp Muziek B.V. Ga naar begin van deze pagina
 Image Forums 2001 Snitz Forums 2000