| Auteur |
Onderwerp  |
|
|
Peter Leeuw
Junior Member
 
87 berichten |
Geplaatst - 23/05/2006 : 01:53:19
|
Hallo allemaal,
wie kan me helpen met het volgende.
Als je met de rechterhand de toetsen hard indrukt of zacht dan wordt het volume ook hard of zacht.Hoe kun je dit uitschakelen,zodat bij een zachte als bij een harde aanslag het volume gelijk blijft.
Dit zelfde heb je ook met de linkerhand.Wie kan me zeggen hoe je dit kunt uitschakelen,zodat de linkerhand even hard blijft spelen bij een zachte dan wel bij een harde aanslag,zonder dat dit invloed heeft op de rechterhand.
Alvast bedankt.
Muzikale groeten Peter.
|
|
|
theplayer
Moderator
    
3063 berichten |
Geplaatst - 23/05/2006 : 07:04:57
|
Hallo Peter,
Dit kun je doen door rechts op het keyboard de "initial touch" uit te zetten. Maar sommige instrumenten klinken dan echt nie meer zoals ze behoren te doen. Zoals Piano e.d. maar vooral de de S.A. voices. Groetjes,
Frans
Kennis van je instrument geeft meer zelfvertrouwen! |
Bewerkt door theplayer op 24/05/2006 08:03:47 |
 |
|
|
Player
Average Member
  
221 berichten |
Geplaatst - 24/05/2006 : 12:16:12
|
Peter,
Nog een optie is om de aanslaggevoeligheid in te stellen naar eigen smaak. E.e.a. via knop "direct acces" en "Initial touch".
Groet, Mark |
Bewerkt door Player op 24/05/2006 12:16:50 |
 |
|
|
Jan Bruijn
Average Member
  
275 berichten |
Geplaatst - 24/05/2006 : 14:00:41
|
Peter,
Waarom zou je het eigenlijk willen? Aanslaggevoeligheid is essentieel. Zonder dat kan je geen muziek maken. Denk ik.
Jan |
 |
|
|
Peter Leeuw
Junior Member
 
87 berichten |
Geplaatst - 25/05/2006 : 00:26:52
|
Hallo allemaal,
ik ga met jullie info aan de slag.
Alvast bedankt.
Muziekale groeten van Peter. |
 |
|
|
T-Rossie
Moderator
    
3311 berichten |
Geplaatst - 25/05/2006 : 01:00:44
|
Voor mij geldt ook dat ik niet zonder aanslaggevoeligheid kan spelen. Het is een zeer belangrijk onderdeel van het muziekmaken en brengt écht gevoel en dynamiek in het spel.
De Tyros2 kan ook de style (begeleiding) een 'dynamisch' gedrag geven, afhankelijk van de aanslag van de linker hand..... maar dat hoeft van mij niet aan te staan. (Function -> Style setting -> style touch) |
 |
|
| |
Onderwerp  |
|