O N D E R W E R P B E K IJ K E N |
Johntel |
Geplaatst - 20/12/2007 : 09:42:16 Hoi Aalt, Henk en het Team
Ik zal hier de spits afbijten en jullie al van harte feliciteren met het 30 jarig jubileum op 28 december aanstaande. Spijtig dat ik niet aanwezig kan zijn met al die optredens van het neusje van de zalm. Jullie inzet voor muziek instrumenten en de service heb ik nog nergens anders mogen meemaken. Ik hoop dat ik binnen 20 nog leef om zo jullie 50 jarig jubileum mee te vieren.
Bravo en doe zo voort mijn vrienden. 
Muzikale groeten Johnny |
10 L A A T S T E R E A C T I E S (Nieuwste eerst) |
admin |
Geplaatst - 31/12/2007 : 12:02:49 Iedereen hartelijk bedankt voor de felicitaties en positieve reacties! Fijne jaarwisseling en tot ziens in 2008.
MVG, Henk Oostendorp |
theplayer |
Geplaatst - 24/12/2007 : 06:26:23 Hallo,
Helaas kan ik er deze dag niet bij zijn. Wij brengen de kerst door in de Harz en komen die vrijdagavond pas laat terug. Ik wens jullie allemaal een hele prettige en muzikale dag toe. Groetjes,
Frans
Kennis van je instrument geeft meer zelfvertrouwen! http://home.hccnet.nl/f.lijflander |
rwilliam |
Geplaatst - 23/12/2007 : 21:05:38 Ik feliciteer Aalt en Henk en het hele Oostendorpteam met hun 30 jarig jubileum!! Hoop nog lang gebruik te maken van hun geweldige service. Fijne feestdagen en een succesvol en gezond 2008.
Wim en Marijke van Spronsen Borne |
MrBoembas |
Geplaatst - 22/12/2007 : 00:00:01 Ook namens de Tuindorp Oostzaners :D Henk Van Harte gefeliciteerd !!!! En doe er nog maar 30 jaar bij 
Grtz
Daniel, |
Jackyboy |
Geplaatst - 21/12/2007 : 13:13:32 Jackyboy kan niet achterblijven. Beste fam. Oostendorp en medewerkers hartelijk gefeliciteerd met jullie 30 jarig jubileum. Het grote aantal leden en fans bewijst maar weer eens hoe groot jullie zijn gegroeid. Voeg daarbij de geweldige service die jullie aan iedere klant verlenen en voila ! en je bent een van de beste muziekwinkels - zo niet de grootste - van Nederland. Muziekcentrum Oostendorp, Chapeau bas !!!
Jack |
toetsie |
Geplaatst - 20/12/2007 : 18:44:32 Yips
helemaal uit het zuiden des lands, een feestzang van felicitatie's ik ben nog niet bij jullie geweest, maar misschien kom ik toch een keer naar Wezep....
Hartelijk gefeliciteerd.
groetjes Toetsie
www.hennyvanderveeke.nl |
vdburch |
Geplaatst - 20/12/2007 : 14:36:38 Beste Aalt Henk en medewerkers. Van harte gefeliciteerd Aalt Oostendorp met het bereiken van deze mijlpaal,het geluk uw bedrijf te kunnen over doen aan een zoon die de kunst verstaat van het leiden van een zaak want dat heeft hij toch wel bewezen,dat weet je nooit van tevoren heeft die het zaken doen mee gekregen of niet,nou ik dacht het wel. Ook heeft hij goed gebruik gemaakt van het internet ,waardoor de naam OOSTENDORP tot ver over de grenzen bekent is geworden . Het opzetten van een forum is een heel goed voorbeeld van de service naar de klant toe,ik was nooit achter alle geheimen gekomen van de TYROS 2 dank zij die site is mij heel wat duidelijk geworden over dit instrument. Henk gefeliciteerd En voor allen een fantastisch 2008 .
GJ vd B |
tyros2 |
Geplaatst - 20/12/2007 : 13:03:53 Tja Fa.Oostendorp wat moet ik hier nog aan toevoegen. Ook namens mij Fijne Feestdagen en een gezond en muzikaal 2008. Als de muziek goed is komt de rest vanzelf!!!
Muzikale Groet Henk |
PHP |
Geplaatst - 20/12/2007 : 11:23:26 Hoi Team Henk Oostendorp.
Ook ik sluit me hierbij aan, en wens jullie het allerbeste voor nu en de toekomst.Respect van wat ik over jullie team hoor.Misschien tot de 28e.
Peter |
ROMANTIKO |
Geplaatst - 20/12/2007 : 10:04:32 Ook vanuit Belgie een dikke proficiat voor Henk Oostendorp en het ganse team,hier bij ons kunnen ze nog wat bijleren wat betreft klantenservice,ja je mag ons ook verwachten op 28 dec en we maken er een gezellig weekendje van,alvast bedankt en tot heel binnenkort!!ROMANTIKO |