O N D E R W E R P B E K IJ K E N |
saxopjefeestje |
Geplaatst - 07/08/2016 : 11:43:32 Hallo,
Ik ben weer eens begonnen met een poging te zingen via mijn tyros 5. Normaal doe ik dat buitenom de tyros en gebruik ik de galm van mijn mixer. Maar omdat ik toch af en toe de VH wil gebruiken wil ik het nog eens proberen. Kost me wel een heleboel knopjes drukken want ik moet meer dan 500 registraties nalopen en evt. vrijmaken van VH/MIC. Enfin, nu loop ik tegen het volgende aan: ik heb enkele zelf opgenomen midifiles waarbij als ik deze selecteer het VH-lampje gaat branden. ik kan dat natuurlijk uitetten, maar hoe kan het dat dit gaat branden bij betreffend MIDI-file?
En wat nog belangrijker is, hoe kan ik zorgen dat dit niet meer gaat branden?
Alvast dank!
Philip
Feestje? Saxopjefeest.nl Facebook: Saxopjefeest
philip |
5 L A A T S T E R E A C T I E S (Nieuwste eerst) |
saxopjefeestje |
Geplaatst - 07/08/2016 : 23:48:40 Hallo Frans,
Dat zou het best kunnen zijn. ik kom deze message echter niet tegen. Misschien dat ik ze beter maar opnieuw kan inspelen. Ik weet nu in elk geval een beetje waar het hem in zit.
philip |
theplayer |
Geplaatst - 07/08/2016 : 22:13:33 Hallo Philip,
Waarschijnlijk komt dit door een System Exclusive Messages. Die moet je opzoeken en verwijderen. Ik denk dat die er als volgt uit ziet. F0 43 73 01 11 0n 50 10 dd F7. Zorg dat je een backup hebt, dan kun je rustig experimenteren. Succes.
Groetjes,

Kennis van je instrument geeft meer zelfvertrouwen! Ga naar mijn Tyrossite |
saxopjefeestje |
Geplaatst - 07/08/2016 : 21:18:28 Hallo mannen,
Het gaat niet zozeer om wat jullie aangeven. Mijn probleem is dat wanneer ik een registratie save zonder dat VH/MIC is aangevinkt, toch de Vocal Harmony knop links gaat branden en dus is ingeschakel. Daarbij vermeld dat ook het werkelijke probleem een nieuwe dieper ligt, nl. in de midi-file. Als ik de midifile als song opent brandt het lampje ook en als ik de file opnieuw save met de VH knop uitgechakeld, gaat hij toch weer branden als ik de song selecteer.
philip |
Soneg |
Geplaatst - 07/08/2016 : 14:39:07 Philip, Als je eerst een goede set up hebt gemaakt van je VH , kan je met de Freeze function deze eenvoudig aan je andere Registratie's toevoegen door in de Freeze de VH te selecteren en deze dan in je registraties mee te "saven"
Gr, Soryt 
Tyros 5 /MFC10 /Tannoy D8 speakers |
Heiko |
Geplaatst - 07/08/2016 : 12:06:32 Hoi Philip,
De VH aan of uit regel je met je registratie. Daar kun je de VH aan- of uitvinken. Wanneer je de betreffende preset (registratie) gereed hebt staan druk je op MEMORY knop en kun je VH/MIC uitvinken. daarna wel weer ff saven Succes!
Grtzz, Heiko
Maak je niet ongerust als de muziek uit je tenen komt.... als het je neus uit komt is het véél erger! |