Halo ik ben nieuw op de site maar zit met een groot probleem n.l. Een half jaartje geleden zit ik op het keyboard wat muziek te maken niets aan de hand Volgende dag he de harde schijf wordt niet gevonden. Nu ben ik al een poosje bezig maar de klus is nog niet geklaard. Diverse harde nieuwe harde schijven geprobeerd maar no steeds nul op reqest Misschien is er iemand die dit probleem kan of ervaring deelt of inmiddels de oplossing hiervoor gevonden.
hopelijk kom ik dan ook wat verder zodat het weer goed functioneerd Ik wacht met smart op een oplossing.
Allereerst welkom op dit forum. Je hebt jou bericht op de 'Tyros3 gerelateerde onderwerpen' geplaatst en strikt genomen hoort deze post hier niet.... geen ramp, maar mogelijk wil je hem de volgende keer onder de algemene onderwerpen plaatsen?
Terugkomend op jouw probleem: Heb je wel het gevoel dat de disk draait? (hoor je hem?) Heeft hij een vreemd geluid gemaakt? Is de interface van het type IDE (PATA?) Wat is het type/merk van de originele schijf? Welke andere schijven heb je geprobeerd? Vindt de 9000 de nieuwe schijven wel? Wil de 9000 de disk formatteren? (stelt hij de vraag?) Is het mogelijk om de schijf te formatteren via utility menu? Zonder meer details te kennen kunnen wij lastig adviseren/helpen.