Auteur |
Onderwerp  |
|
De Vos A.
Starting Member
5 berichten |
Geplaatst - 24/10/2012 : 18:12:21
|
Beste,
Is het mogelijk om een one touch setting vast te leggen zonder dat de automaat (Style) klaarstaat om te beginnen. Met andere woorden kan je de automaat uitschakelen.
Vriendelijke groeten,
Gust |
|
Soneg
Advanced Member
    
1658 berichten |
Geplaatst - 24/10/2012 : 18:50:59
|
Ja dat kan, Voor dat je de bewuste registratie opslaat druk je op "Memory" en dan kan je selecteren (aanvinken) wat je wil opslaan.
Soryt |
 |
|
vlbrgt
Senior Member
   
618 berichten |
Geplaatst - 24/10/2012 : 19:14:46
|
Gust,
Heb inderdaad gemerkt dat als je een OTS selecteerd dat dan inderdaad de toetsen AMCP en Sync Start automatisch gaan oplchten (aan).
Dus : OTS selecteren en dan AMCP en Sync Start uitzetten, en dan 'Memory' drukken om te saven naar een registratie. Zoals Soryt vermeld, verschijnt er na het drukken van Memory een venster met een aantal selctiemogelijkheden. Wil je enkel de voices R1,R2 en R3 in de registratie vastleggen, dan is het voldoende om het vakje 'Voice' aan te vinken. Wil je echter ook de Left voice vastleggen dan dient ook het vakje 'Style' aangevinkt te worden. De andere vakjes dienen, naargelang wat je wenst te saven, al of niet aangevinkt te worden.
Mvg Etienne
|
 |
|
De Vos A.
Starting Member
5 berichten |
Geplaatst - 24/10/2012 : 19:34:48
|
bedankt vrienden voor de goede en snelle reacties
gust |
 |
|
|
Onderwerp  |
|