| Auteur |
Onderwerp  |
|
|
lacobo
Average Member
  
245 berichten |
Geplaatst - 16/07/2006 : 20:32:21
|
Mijn eerste programma is af (na het yamaha icons debakel). Het is een bestands bekijk programma geworden, waar ik nog vanalles in wil gaan bouwen (styles en midi's afspelen, icons wisselen, etc.), maar voorlopig doet 't al heel wat door 't Tyros2 display na te bootsen.

Wie 't eens wil uitproberen en (hier) laten weten of 't al wat lijkt: Kijk op http://www.lacobo.com en klik de Software knop voor meer informatie en download mogelijkheid.
Update: Een nieuwe versie staat inmiddels op de site. Alles is een stukje kleiner geworden, zodat de gebruikte iconen nu haarscherp zijn. Eén en ander is uitrekbaar geworden en er komen zo hier en daar wat mogelijkheden bij. Uitgebreide info op de site.
Vervolg wordt een print mogelijkheid, wellicht 't bekijken van de inhoud van registraties, afspelen van styles etc. De sky is de limit, 't kost alleen bergen tijd. De warmte speelt me ook parte, sinds gisteren duik ik af en toe met een laptopje in m'n airco gekoelde slaapkamer om zo af en toe een updateje hier en daar te verzorgen. Nu heb ik weer ruzie met 't menu op m'n site ('t zal de warmte wel zijn). Veel plezier met uitproberen van de nieuwe versie!
Bert.
_______________________________________ LACOBO's Tyros2 site: http://www.lacobo.com |
Bewerkt door lacobo op 23/07/2006 20:18:01 |
|
|
entertainer
Junior Member
 
71 berichten |
Geplaatst - 17/07/2006 : 13:15:23
|
Bert ik vind het een schitterend programma, maar kun je er ook nog een print optie in maken?
Vr. Gr. The Entertainer
JWD |
 |
|
|
lacobo
Average Member
  
245 berichten |
Geplaatst - 17/07/2006 : 13:34:42
|
quote: Originally posted by entertainer
Bert ik vind het een schitterend programma, maar kun je er ook nog een print optie in maken?
Goed plan! Ik zet 'm op m'n to-do lijst!
_______________________________________ LACOBO's Tyros2 site: http://www.lacobo.com |
 |
|
|
wimgoudvink
Junior Member
 
62 berichten |
Geplaatst - 17/07/2006 : 13:50:58
|
het ziet er erg prof. uit en het werkt ook nog. sucses gr wim  |
 |
|
| |
Onderwerp  |
|